Ugrás a tartalomra

Targoncavezető - Páty

Feladatok:

  • Termelésben történő anyagmozgatás
  • Komissióhely feltöltési feladatok elvégzése
  • Késztermékek megfelelő helyre történő továbbítása
  • Teljes körű raktározási feladatok

Elvárások:

  • Mindhárom targoncavezetői engedély (3312, 3313, 3324)
  • Minimum 1 éves releváns tapasztalat
  • Műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Alapbér: Bruttó 322 000 Ft/hó
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú, vírusálló munkalehetőség
  • Bruttó 35 420Ft/hó bónusz
  • 30%-os műszakpótlék
  • Próbaidő után 20 000 Ft-os cafeteria csomag
  • 4-5 hónapban sikerdíj
  • Útiköltség támogatás vagy bejárás biztosítása céges busszal!
  • (Csákvár - Vértesboglár - Bodmér - Szár - Felcsút - Bicske - Tatabánya - Csabdi - Mány - Páty - Budapest - Budaörs - Herceghalom - Biatorbágy - Etyek - Zsámbék - Szomor - Nagyegyháza - Budakeszi)
  • Szállást nem tudunk biztosítani!

A munkavégzés időtartama:

  • Hétfőtől-péntekig, 2 műszakos munka
  • Délelőtt: 06:00-14:00
  • Délután: 14:00-22:00

A munkavégzés helye:

Páty

További információ:

A részletekről érdeklődni lehet Major Beátánál a +36 20 386-6537-es telefonszámon!

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.