Ugrás a tartalomra

Targoncavezető – Gyöngyös vonzáskörzete (4663)

targoncavezető munkatársat keresünk!

Gyöngyöshalászra, egy nemzetközi logisztikai vállalat magyarországi telephelyére keresünk TARGONCAVEZETŐKET!

IDŐBEOSZTÁS: 4 műszakos, 12 órás munkavégzés, 2/3 napos bontásban. Így minden második héten szabadnap a péntek, szombat, vasárnap!

Főbb feladatok, munkák:

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A jelentkezőknek mindenképp rendelkezniük kell 3324-es típusú képesítéssel, előny, ha mellé van 3313-as is.
    Az sem akadály, ha frissen szerzett képesítésről van szó!

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • AMIT KÍNÁLUNK: nettó 200.000 Ft/hó
  • 3. hónap után: nettó 205.000 Ft/hó + nettó 20.000 Ft cafetéria (4. és 5. hónapban nettó 15-15.000 Ft cafetéria visszatérítés)
  • 6. hónap után: nettó 215.000 Ft/hó + nettó 20.000 Ft cafetéria

BEJÁRÁS:
- Ingyenes céges buszokkal: Vécs, Kisnána, Domoszló, Markaz, Abasár, Pálosvörösmart, Gyöngyössolymos, Gyöngyös
- egyéni bejárás esetén 15 Ft / km támogatás!

Gyöngyöshalász, 3212 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 02.12.2021

Állás megosztása