Ugrás a tartalomra

Targoncavezető (XXIII. kerület)

Több évtizedes szakmai múlttal rendelkező papíripari partnercégünk számára keresünk szakembereket TARGONCAVEZETŐ pozícióba, budapesti munkavégzésre a XXIII. kerületbe!

Feladatok

  • Az alapanyagok befogadása, mozgatása, raktározása
  • A késztermékek kiadása, mozgatása
  • Raktározással kapcsolatos dokumentumok kezelése, árupakolás

Egyéb információk

  • Kezdés: azonnal!
  • Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület
  • Műszakrend: 3+3-as műszakrend (3*12 óra nappali munka, 3 nap pihenő, 3*12 óra éjszakai munka)
  • Szállást a munkalehetőséghez biztosítunk

Elvárások:
  • Új típusú vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány
  • 3-5 éves intenzív vezetőüléses-homlokvillás targoncavezetői gyakorlat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
Amit nyújtunk:
  • Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony fizetett szabadsággal és számos bónusz juttatással egy stabil hátterű cégnél
  • Nettó 280 000 - 300 000 Ft / hónap (szakmai felkészültségtől függően)
  • Alapbér + műszakpótlék + cafeteria + bónuszok
  • Cafeteria br.15.000 Ft/hó
  • Ingyenes céges buszjárat számos településről
  • Utazási költségtérítés
  • Színvonalas, modern munkakörnyezet
  • Melegétkezési hozzájárulás
  • Kéthavonta termékcsomag juttatás

Budapest
Teljes munkaidő
Általános iskola

Létrehozás dátuma: 02.08.2021

Állás megosztása