Ugrás a tartalomra

Targoncavezető 3 műszak - Székesfehérvár

Targoncavezetői munkára keresünk munkatársakat raktáron belüli három műszakos munkára

Főbb feladatok:

  • kalodás termékek leszedése kamionról
  • termékek betárolása
  • kiszállításkor kamionra rakodás
  • raktár tisztán tartása

Elvárások:

  • 8. osztályos végzettség
  • három műszakos munkarend vállalása hétfőtől péntekig
  • targoncavezetői engedély vezetőüléses típusra

Előny, de nem feltétel:

  • targoncás gyakorlat
  • darus képesítés
  • 8 órás három műszakos munkaidő
  • ingyenes céges buszok több településről
  • munkába járás támogatása

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A munkáltató raktározással és szállítmányozással foglalkozik. Jelenleg raktárcsarnokon belüli munkára keresünk több különböző pozícióra munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben szeretne jelentkezni, kérjük, küldje el önéletrajzát a petik.gergely@manatwork.hu e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 352 7869-es telefonszámon, akár küldjön SMS-t, Mi visszahívjuk!

Személyes jelentkezés esetén várjuk ügyfélszolgálatunkon, a Székesfehérvár, Piac tér 8. szám alatt (hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között).

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása