Ugrás a tartalomra

Targoncás (Veszprém)

Autóiparban tevékenykedő nemzetközi partnerünk számára

TARGONCÁS

kollégákat keresünk főállású, veszprémi munkavégzésre, szállással és azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Raktárba beérkező szállítmány, csomag, áru átvétele, annak mennyiségi és minőségi ellenőrzése, Számlák, szállítólevelek CMR kezelése, Késztermékek számlázása, kezelése, csomagolása, kiszállítási utasítások használata, betartása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Raktári környezetben szerzett legalább 1 éves tapasztalat, valamint SAP ismerte, számítógépes alapismerete előnyt jelent

Mit kínálunk?

  • Hosszútávú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Teljesítmény bónusz 75.000 Ft/negyedév
  • Karrier bónusz
  • Étkezési támogatás 12.500 Ft/hó
  • Cafeteria fizetése negyedévente
  • 13.havi fizetés
  • Munkába járás támogatása tömegközlekedési eszközzel 100%-ban
  • Gépkocsival történő munkába járás támogatása
  • Sporttámogatás: uszodabérlet, Konditerem/fitness bérlet
  • Iskolakezdési támogatás
  • Távolról érkezőknek ingyenes szállást biztosítunk, a hazajárást max. 4 alkalommal térítjük, max. 34.600 Ft összegig

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Veszprém
  • Munkarend: 3 műszakos munkarend

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük hívja a 20/251-3353-as telefonszámot, vagy küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Veszprém
Teljes munkaidő
Középiskola
Középiskola

Létrehozás dátuma: 28.11.2020