Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Targoncás

  • Raktári készletek átvétele, a kijelölt helyre szállítása
  • A tárolt készlet elrendezése, mozgatása, átrakása, tárolóhelyek feltöltése, a készletek állagmegóvása
  • Komissiózás, az áruk megrendelés szerinti összegyűjtése
  • Számítógépes nyilvántartás vezetése

Elvárások / Requirements

  • Érvényes targoncavezetői engedély (3324, 3312)
  • Számítástechnikai ismeret (Excel, Word)
  • Raktározási tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • 1 vagy több műszak vállalása

Amit nyújtunk / Benefits

  • Kulturált,tiszta munkakörnyezet
  • Alapbér bruttó 248.000 Forint
  • Átlagosan elérhető havi bruttó bónusz: 50.000 Ft
  • Havi targoncavezetői pótlék: bruttó 40.000 Ft
  • Ingyenes étkezés, minden ledolgozott munkanap után
  • Ingyenes, klimatizált vállalati buszok több megyéből is, már az interjúra való bejutáshoz is igénybe vehetőek!

További kérdés esetén az alábbi elérhetőségeken kereshetsz bizalommal:

Telefon: +36 20/333-4450 +37/540-016

E-mail: jaszfenyszaru@trenkwalder.com

Ha felkeltette az érdeklődésedet a munkalehetőség, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, csupán 1 perc alatt elküldheted jelentkezésed!

Ha minket választasz, számíthatsz a stabil nemzetközi háttérre, a rugalmasságra és a jövőben felmerülő kérdéseidre adott gyors válaszokra!

Targoncás

Jászfényszaru, 5126 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 30.11.2021

Állás megosztása