Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Pozíció leírása / Job description

Európai nagyvállalati partnerünk csapatába - mely egy az egyedi csomagolási és újrahasznosítási megoldások terén kiemelkedő vállalat - keresünk employer branding és toborzási stratégiai partnert. A Talent Acquisition Strategic Partner pozícióban javaslataiddal támogatni fogod a központ és a magyarországi gyárak szakmai vezetőit, helyi HR generalistáit a kiválasztási folyamatban, kiemelt pozíciókra magad is felkeresed a megfelelő jelöltet. Hozzád fog tartozni a teljes Employer Branding stratégiája és kiépítése, illetve a toborzási szabályrendszer optimailizálása, felépítése is.
A pozíció ilyen formában új, kimondottan "építkezős" feladatkör, melyben közvetlenül a HR igazgatónak fogsz riportálni.

Amennyiben van HR területen legalább 3 év releváns tapasztalatod (stratégiai Recruitment, HR Generalista vagy HR Business Partner), folyékonyan beszélsz angolul, dolgoztál már gyártó, kékgalléros környezetben és még angolul is magabiztosan kommunikálsz, akkor Téged keresünk!

  • Toborzás-kiválasztási folyamatok és gyakorlatok professzionális kialakítása, fejlesztése a gyárak számára
  • Toborzási projektek kivitelezése operatívan a kiemelt fehérgalléros pozíciókra
  • Értékelési rendszer és mérőszámok kialakítása a toborzás és az onboarding hatékonyságának érdekében
  • Kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel és külsős ügynökségekkel
  • Toborzás-kiválasztási költsésvetés felügyelete, kezelése
  • Onboarding folyamatok kialakítása, kiemelt figyelemmel a gyáregységekre
  • Házon belüli tréningek kialakítása, szervezése, megtartása a hatákony toborzás-kiválasztás és onboarding tükrében
  • Employer branding tevékenységek, online és offline láthatóság növelése

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan HR területről)
  • Legalább 3 év tapasztalat Talent Acquisition területen, gyártó szervezetnél, komplex, gyorsan változó, mátrix szervezetben
  • Project management és stakeholder management attitűd
  • HR platformok ismerete (pl. Workday)
  • Szóban és írásban is magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office csomag gyakorlati szintű ismerete
  • Pozitív, nyitott, magabiztos, talpraesett, kezdeményező személyiség
  • Rendszerben, struktúrában, analitikus gondolkodó

Amit nyújtunk / Benefits

  • Hosszútávú lehetőség egy sikeres, globális cégnél, mely kiemelt figyelmet szentel a fenntarthatóságra
  • Alkotási, szakmai építkezési lehetőség
  • Fejlődési lehetőség a HR más területei felé is
  • Modern munkakörnyezet a Graphisoft Parkban
  • Rugalmas home office lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Randstad Hungária Kft. logó

Talent Acquisition Strategic Partner

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 30.01.2022

Állás megosztása

Hasonló állások