Ugrás a tartalomra

SZOFTVERTESZTELÉSI CSOPORTVEZETŐ (BIZTONSÁGKRITIKUS RENDSZEREK, ELEKTRONIKA, ANGOL)

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOFTVERTESZTELÉSI CSOPORTVEZETŐ (BIZTONSÁGKRITIKUS RENDSZEREK, ELEKTRONIKA, ANGOL)Feladatok

  • Biztonságkritikus elektronikai vezérlőrendszerek tesztelését végző, szoftverteszt mérnökökből álló csapat vezetése (főleg automatizált tesztelés, esetileg PC oldali)
  • Erőforrás tervezés és erőforrás allokáció fejlesztési projektekre
  • Projektek tesztelési stratégiájának kialakítása nemzetközi együttműködésben - rendszeres megbeszélések a csoporttal, projekt értékelése
  • Tesztfolyamatok és tesztelési módszertan fejlesztése
  • Tesztrendszerekkel és eszközökkel kapcsolatos stratégia kialakítása
  • Kapcsolattartás projekt- és csoportvezetőkkel, rendszeres beszámolás a felső vezetés felé

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 5 év beágyazott rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat, minősített tesztelői képesítés (ISTQB)
  • Nemzetközi csoport vezetésében vagy teszt menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Önálló, lendületes munkavégzés, remek kommunikációs készség, csapatmunka, utazási hajlandóság (évente néhány alkalom max.)

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelemcsomag, 13. havi fizetés, cafeteria, egészségpénztár, bejárás támogatása
  • Alkalmanként távmunka lehetősége
  • Változatos feladatok, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helyeBudapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVERTESZTELÉSI CSOPORTVEZETŐ (BIZTONSÁGKRITIKUS RENDSZEREK, ELEKTRONIKA, ANGOL), Budapest (Dél-Pest)

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 29.09.2022

Állás megosztása