Ugrás a tartalomra

Szoftverfejlesztő - Veszprém

Feladatok:

• Szoftver fejlesztés (PC, tesztprogramok, robot, uController)
• Dokumentáció készítés
• Szerviz / üzembe helyezés (az ügyfelek telephelyén is)
• Szoros együttműködés a hardverfejlesztéssel
• Kalibráció (illetve annak szoftveres támogatása)
• Szoftveres távsegítség
• Telefonos támogatás (a szoftverekkel illetve a kapcsolódó hardverekkel kapcsolatban)

Elvárások:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Műszaki szakirányú végzettség (pl.: villamosmérnök, informatikus)
  • További szakirányú ismeret előny
  • Új technológiák, módszertanok elsajátítása iránti ambíció
  • Előny, ha németül is jól kommunikálsz
  • Előny, ha villamos ismeretekkel is rendelkezel

Partnerünk kínálata:

  • Családias munkahelyi légkör
  • Mozgalmas mindennapok és rugalmas munkavégzés
  • Nagyfokú mozgástér és változatos munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Bejárási támogatás
  • Ebédidő

Munkavégzés helye:

Veszprém-Herend

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi, automatizálási technikával foglalkozó partnere számára toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a ,,Jelentkezés" gombon keresztül vagy kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Varga Márknál a +36 20 339 62 50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása