Ugrás a tartalomra

SZOFTVERFEJLESZTŐ - BEÁGYAZOTT RENDSZEREKHEZ

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Részvétel a műholdas és telemetriai megoldásokon alapuló, új és egyedi eszközök tervezésében
  • Részvétel kutatási és fejlesztési projektek
  • Felmerülő ügyféligények megoldására javaslattétel
  • Újító ötletek, gondolatok megosztása

Sikeres pályázatod feltétele:

  • Villamosmérnök, szoftverfejlesztő mérnök vagy hasonló felsőfokú szakirányú végzettség
  • ANSI C nyelv alapos ismerete
  • FreeRTOS vagy egyéb beágyazott operációs rendszerek ismerete
  • Gyakorlati tapasztalat STM32 (Cortex-M) mikrokontrollerek programozásában
  • Csoportos és önálló munkavégzés képessége
  • Analitikus gondolkodás

Előny a jelentkezésnél:

  • Mikrokontroller orientált, mélyebb debug ismeretek
  • Bluetooth Low Energy tapasztalat
  • CAN bus ismeretek
  • Clean coding
  • Git, Subversion használata
  • Készség szintű angol nyelvismeret

Juttatások, amiért tényleg megéri csatlakozni:

  • Felelősségi körnek megfelelő alapfizetés
  • Igény szerint lehetőség az állandó home office-ra, hibrid munkavégzésre (heti 2-4 nap home office), vagy mindennapos bejárásra a 18. kerületi irodába
  • Rugalmas munkaidő (heti 40 óra, 10:00-15:00 óra közötti törzsidővel)
  • Évi +5 nap fizetett szabadság, a Munka Törvénykönyvében foglaltakon felül
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Innovatív technológiák és megoldások, és az ezekhez társuló szakmai kihívások
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség egyénre szabott képzési terv alapján
  • Választható munkahelyi angol nyelvi képzés
  • Kiválóan felszerelt munkahelyi iroda, barátságos környezet
  • Ebéd a teraszon, ingyen kávé és tea korlátlan mennyiségben
  • Díjmentes parkolás az épület előtt, biztonságos roller vagy bicikli tárolási lehetőség
  • Kiváló megközelíthetőség tömegközlekedéssel
  • Rendszeres munkavállalói elégedettségi és igényfelmérések, csapatépítő programok a még jobb motivációért

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, hogy JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített önéletrajzával jelentkezz a rendszerünkön keresztül!

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 30.11.2022

Állás megosztása