Ugrás a tartalomra

Szoftverfejlesztő

Multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

A jelenlegi helyzetben home office lehetőséget biztosítunk

Feladatok és munkakörök

  • A cég által gyártott életmentő illetve életminőséget javító orvosi berendezések megismerése

  • A vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok megismerése és technológiák alkalmazása

  • Orvosi berendezések beágyazott szoftvereinek fejlesztése

  • Javaslattétel a további fejlesztésekre, változtatásokra

  • Együttműködés a külföldi fejlesztőcsapatokkal

  • Szoftverdokumentáció elkészítése

Szakmai kompetenciák

  • Informatikus/Villamosmérnök végzettség, diploma megléte (BSc, MSc, PhD)

  • Linux felhasználói és fejlesztői ismerete

  • Min 3 év beágyazott területen szerzett tapasztalat

  • C programnyelv és script nyelvek (bash, Python) magabiztos ismerete

  • Hálózati ismeretek

  • ELŐNY:

  • Konténer technológiák ismerete (Docker)

  • Real-time operációs rendszerekkel szerzett tapasztalat

  • Objektum orientált nyelveken szerzett programozási tapasztalat (C++, C#, Java)

  • Orvosi műszer területen szerzett szoftver tervezői, fejlesztői gyakorlat

Személyes kompetenciák

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Igény a folyamatos fejlődésre

  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás

  • Csapatszellem

Ajánlatunk

  • Tagja lehetsz egy fiatalos csapatnak, ahol stabil, hosszú távú munkalehetőség és szakmai fejlődés vár rád. A barátságos légkörben és családias hangulatban folyamatos támogatást kapsz munkatársaidtól.

  • Munkádat rugalmas időben végezheted, rendszeres képzések segítenek a fejlődésben, és versenyképes fizetéssel, valamint béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat.

Előnyök és juttatások

  • Legyél részese egy vállalati kultúrának, amely aktívan támogatja a kollégák, az ügyfelek és a partnerek közötti konstruktív párbeszédet. Dolgozz velünk az emberek életminőségének hosszú távú megóvása és javítása érdekében. Érdekes, változatos feladatokat és kiváló előrelépési lehetőségeket kínálunk kiemelt bérezéssel és kiterjedt juttatási csomaggal, mindezt egy dinamikus családi vállalkozás keretein belül.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.01.2022

Állás megosztása