Ugrás a tartalomra

Szobalány munkatársakat keresünk (3503)

szobalány munkatársakat keresünk!

Partnerünk cége részére SZOBALÁNY munkakörbe keresünk kollégákat belvárosi 3-4 csillagos szállodáiba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi és utazó szobák takarítása.
  • Nagytakarításban való részvétel.
  • Szobákban lévő eszközök és termékek igény szerinti feltöltése.
  • Gépek megfelelő állapotának ellenőrzése.
  • Szállodai folyamatok és előírások betartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vendégközpontú hozzáállás.
  • Gyors és precíz munkavégzés.
  • Csapatjátékos, lojális, rugalmas attitűd.
  • Feddhetetlen előélet.

Előnyök:

  • 3-4*-os szállodában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Alapfokú angol nyelvtudás.
  • Felhasználási szintű számítógépes ismeretek.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában (meleg reggeli).
  • Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés.
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség.
  • Munkaruha biztosítása.
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat.
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények.
  • Munkaidő: 8:00-16:00, Hétfő – Vasárnap, heti 5 munkanap.
  • Munkavégzés helye: Budapest főbb csomópontjain elhelyezkedő szállodáik egyike.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.10.2021

Állás megosztása