Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk globálisan tevékenykedő autóipari és ipari beszállító. Több mint 70 éve úttörő kutatásokat és fejlesztéseket végez a mozgás és a mobilitás területén. Innovatív technológiáival, termékeivel és szolgáltatásaival mindig megfelelő partner, ha elektromos mobilitásról, Ipar 4.0-ról, digitalizálásról, megújuló energiákról van szó. Termékportfóliójának részét képezik a motorokba, sebességváltókba és járművekbe gyártott precíziós komponensek és rendszerek.

Csapatukba keresünk jelenleg egy pro-aktív, önálló kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Szimulációs mérnök

Feladatok részletesen:

  • Mechanikai végeselem számítások végrehajtása E-mobility R&D területen
  • Szimulációs módszerek és eljárások kidolgozása és továbbfejlesztése
  • Eredmények előkészítése és prezentálása a megbízó területek felé, szükség esetén megoldási javaslatok kidolgozása
  • Folyamatos, közös együttműködés a projekt tagokkal koncepció fázistól a sorozatgyártásig
  • Aktív részvétel validálási folyamatban

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie:

  • Egyetemi vagy főiskolai gépészmérnöki végzettség
  • Legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás (napi szintű használat)
  • Legalább 3 éves releváns szimulációs területen szerzett munkatapasztalat
  • Creo Parametric és ANSYS Workbench vagy ABAQUS CAE ismeret
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek (MS Office)
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás, tanulási hajlandóság
  • Felelősségtudat, önálló és pontos munkavégzés

Amit nyújtunk / Benefits

Amit Partnerünk kínál:

  • Piacképes tapasztalatnak megfelelő jövedelem
  • Egyéb kiegészítő juttatások (cafeteria)
  • 13. - 14. havi juttatás
  • Negyedéves bónusz
  • Albérlet támogatás/bejárás támogatás
  • Egyszeri költözési támogatás
  • Új gyártási technológiák megismerése
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet

Az új kolléga egy fiatalos, gyakorlatias mérnök csapatba kerül, ahol lehetősége lesz szakmai tudását tovább fejleszteni, beleláthat egy autóipari és ipari beszállító cég folyamataiba.

Randstad Hungária Kft. logó

Szimulációs mérnök(R&D, E-mobility)

Szombathely
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.01.2022

Állás megosztása