Ugrás a tartalomra

Szervíztechnikus - Budapest

Feladatok:

  • Banktechnikai eszközök karbantartása, javítása budapesti ügyfelek vonatkozásában
  • Műhelymunka végzése
  • Kommunikáció az ügyfelekkel szakmai kérdésekben

Elvárások:

  • Elektromechanikai végzettség
  • Minimum 1-2 éves releváns tapasztalat (szerelői/karbantartói/szervizes munkakörben)
  • Műszaki beállítottság
  • Informatika iránti érdeklődés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • Jó kommunikációs készség, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés, ügyfélközpontúság

Előny lehet:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Nyomdaipar gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Nyomtatók, multifunkcionális eszközök szervizelésében szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Családias munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Bónusz lehetőség
  • Céges mobiltelefon

A munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű, banktechnikával foglalkozó Partnere részére toboroz szerviztechnikus pozícióba munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20-339-6250-es mobilszámon!

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.