Ugrás a tartalomra

Szerviztechnikus

A KUHN CENTER MAGYARORSZÁG KFT.

munkatársat keres a következő feltételekkel:

Főbb feladatok:

  • mezőgazdasági gépek szervizelése, karbantartása, szoftveres beüzemelése a dél-magyarországi régió területén

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú mezőgazdasági gépszerelő, autószerelői végzettség
  • haladó szintű elektronikai ismeretek
  • haladó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • jó kommunikációs készség - ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • műszaki beállítottság, önálló munkavégzésre való képesség
  • megbízhatóság, pontosság
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • mezőgazdasági területen szerzett szerviz tapasztalat
  • angol nyelvtudás (műszaki leírások megértése)
  • jármű elektronikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil munkáltatói háttér
  • változatos, komoly szakmai feladatok ellátása
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai továbbképzések
  • megbecsülés
  • családias hangulat, támogató csapat

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye – Baranya megye – Tolna megye – Pest megye

Amennyiben a fenti pozíció kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el önéletrajzát!

Bács-Kiskun
Baranya
Tolna
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 23.08.2020