Ugrás a tartalomra

Szerviz technikus

Tűzvédelmi-, biztonságtechnikai és egyéb gyengeáramú rendszerek telepítéséhez, karbantartásához

SZERVIZ TECHNIKUST

keresünk teljes munkaidőben, határozatlan időre.

Cégünk, a Pentolt Kft. az elmúlt 15 év során meghatározó piaci pozíciót szerzett a nagyméretű középületek és ipari létesítmények tűzvédelmi, biztonságtechnikai rendszereinek kivitelezési piacán.

Folyamatosan bővülő karbantartási volumenünk zavartalan ellátása érdekében szeretnénk szerviz csapatunkat bővíteni telepítő, karbantartó párosok alkalmazásával.

Feladatok:

  • Tűzvédelmi-, biztonságtechnikai és egyéb gyengeáramú rendszerek karbantartása és hibaelhárítása
  • A rendszereken történő bővítések, módosítások elvégzése
  • Előírt munkafolyamatok megismerése és betartása
  • Elvégzett munka dokumentálása
  • Beüzemelő mérnök munkájának támogatása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Pontos, alapos munkavégzés
  • Műszaki dokumentáció értelmezési készség
  • Megfontolt, türelmes, személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Villanyszerelő, elektroműszerész végzettség
  • 3-5 év gyengeáramú rendszerek telepítésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Vagyonvédelmi rendszer programozásában szerzett tapasztalat
  • Vagyonvédelmi rendszerszerelő igazolvány és/vagy tűzjelző rendszerszerelő képesítés

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkör
  • Folyamatos műszaki kihívások
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Fix havi jövedelem és túlórapótlék
  • Cafeteria és céges mobiltelefon

Cégünk Budapest III. kerületi székhellyel rendelkezik.

Érdeklődni lehet: +36 1 250 8686

Budapest
Pest
Budapest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 03.06.2020