Ugrás a tartalomra

SZERSZÁMÜZEM VEZETŐ

Egy olyan világban, ahol az elektromotoroké a jövő, a 450 munkatársat foglalkoztató PVS-csoport egyike az úttörő cégeknek. Az álló- és forgórészek fröccsöntésének területén biztosított legmagasabb minőség és műszaki innováció, valamint a precíziós ventilátorlapátok előállítása tett bennünket azzá, amik vagyunk: a legkeresettebb szállító, amelynek termékei iránt napról napra nagyobb a kereslet.

Építünk a sikerünkre, ezért keresünk

AZ ÖN FELADATAI:

  • a részleg mutatószám-rendszerének kiépítése és bevezetése együttműködve a németországi szakmai vezetéssel
  • a terület vezetése és ellenőrzése
  • felelősség a szerszámok és alkatrészek időben történő gyártásáért, szorosan együttműködve a projektvezetéssel és a kapcsolódó területekkel
  • a szerszámok és alkatrészek tervezett gyártási költségeinek betartása és nyomon követése
  • szerszámok és egyéb berendezések karbantartási és javítási munkálatainak elvégzése határidőre, kifogástalan minőségben
  • a technológiák és folyamatok folyamatos továbbfejlesztése és optimalizálása
  • a nemzetközi projektmenedzsment és értékesítés műszaki támogatása

SZÜKSÉGES KÉPESÍTÉSEK:

  • műszaki végzettség, ideálisan mester / technikus továbbképzéssel
  • széleskörű tapasztalat fröccsöntő szerszámok tervezésében, gyártásában, illetve költségkalkulációk készítésében
  • megalapozott szakmai- illetve vezetői tapasztalat hasonló pozícióban egy modern, innovatív szerszámüzemben, műanyag- vagy autóiparban
  • szakmai tapasztalat szerszámprojektek ellenőrzésében, megrendelés tervezésben és jelentésben
  • informatikai és ERP rendszerek magabiztos kezelése
  • jó német és/vagy angol nyelvismeret
  • utazási hajlandóság Németországba turnusszerűen

MIT TUDUNK NYÚJTANI:

  • Izgalmas feladatok egy dinamikus, fenntartható termékeket gyártó középvállalkozásban.
  • Lapos szervezeti struktúra.
  • Szabad tér a személyes fejlődésének és a készségei és tehetségei alkalmazásának.
  • Vonzó juttatások.

AZ AJÁNLATUNK:

Bódi Miklós
Üzemvezető

Ha szakmailag és személyesen is tökéletesen illeszkedik a PVS elvárásaihoz, akkor meg kell ismerkednünk egymással. Küldje el jelentkezését a fizetési elképzelésének és a lehető legkorábbi belépési idejének megadásával a Jelentkezem gombra kattintva.

PVS-Hungary Kft.
Epítők útja 8/a | H-9500 Celldömölk |

Celldömölk
Vas
Teljes munkaidő
5-10 év munkatapasztalat
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 02.08.2021

Állás megosztása