Ugrás a tartalomra

Szerelő - Veszprém

Feladatok:

  • Az alkatrészek kézi összeszerelése
  • A munkautasítások követése és betartása
  • Digitális mérőeszközök használata
  • Méretek ellenőrzése
  • Munkalapok kezelése, lejelentés terminálon vagy szkennerrel

Elvárások:

  • Minimum 8. általános végzettség
  • Fémipari alapképzettség előny (szerkezetlakatos, géplakatos, karosszérialakatos, csőszerelő)
  • Figyelmes, pontos, precíz munkavégzés
  • 2 műszak vállalása

Munkáltató ajánlata:

  • Munkába járáshoz ingyenes céges buszok
  • Erős szakmai tudás, háttér és támogatás
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Mentor program új belépők részére
  • Céges rendezvények, családi nap, sportesemények

Munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi, gyártó partnere számára toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezés” gombon keresztül vagy kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Varga Márknál a +36 20 339 62 50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása