Ugrás a tartalomra

Számviteli ellenőrzési munkatárs

A Hagyatéki Ügyek Osztálya, Számviteli ellenőrzési pozícióba keres precíz és segítőkész munkatársat. Az osztály főbb feladatai közé tartozik az elhunyt ügyfeleink örököseinek hatékony, gyors és színvonalas kiszolgálása a számlakezelési feladatoktól az örökösödési eljárások megismeréséig.

Főbb feladatok

  •  elhunyt ügyfeleink örököseinek hatékony, gyors és színvonalas kiszolgálása
  •  hagyatéki ügyekkel kapcsolatos számlakezelési feladatok elvégzése,
  •  hagyatékátadó végzések értelmezése,
  •  örökösök részére kifizethető összeg meghatározása, utalása
  •  levelezés örökösökkel,
  •  fiókkal való telefonos és írásbeli kapcsolattartás,
  •  bankon belüli és bankon kívüli hatósági adatszolgáltatási kötelezettségek elkészítése.

Akit keresünk

  •  kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képességet,
  •  nagyfokú szakmai igényességet, precizitást, pontosságot,
  •  képességet és hajlandóságot a folyamatos tanulásra
  •  teljesítményorientáltságot,
  •  készséget az önálló és a csoportos munkavégzéshez,
  •  együttműködő attitűdöt.

Előny:

  •  hagyatéki ügyekben szerzett tapasztalat,
  •  felsőfokú végzettség
  •  OTP termék- és folyamatismeret,
  •  angol és/vagy a német nyelv írásbeli ismerete,
  •  SAP felhasználói szintű kezelési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • az ország legnagyobb, dinamikusan fejlődő bankjában egy stabil, lendületes csapat tagja lehetsz,
  • támogató, emberközpontú vezetői légkör
  • sokrétű, érdekes feladat
  • stabil tulajdonosi háttér
  • vonzó juttatási csomag, színvonalas és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • lehetőség home-office-ra

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása