Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Az OTP Bank 1033 Budapest, Szentendrei út 115.

Számlavezető munkatárs

munkakörbe keresi új csapattagját.

Téged keresünk, ha:

  • van már tapasztalatod az ügyfélszolgálat/értékesítés/készpénzkezelés területén
  • nyitott vagy egy új szakma elsajátítására, annak minden kihívásával és szépségével együtt
  • akarsz és tudsz is önállóan tanulni, hogy felvedd a ritmust az állandó változásokkal és felkészült szakemberként fogadd az ügyfelet
  • minden helyzetben könnyen megtalálod a hangot az emberekkel,
  • kiegyensúlyozott vagy, hiszen nehéz helyzetekben is helyt kell állnod
  • rugalmas és megoldásorientált vagy, mert a feladataid sokszínűsége ezt megkívánja,
  • fogékony vagy az újdonságokra, de a monotonitás sem akadály
  • önállóan is képes vagy döntéseket hozni,
  • nem riadsz vissza attól, hogy saját felelősséggel kezelj készpénzt, hiszen ez banki karriered alappillére
  • nyitott vagy az értékesítésre és ösztönöz, ha díjazzuk a jobb teljesítményt
  • büszkeséggel tölt el, ha te lehetsz ügyfeleink pénzügyi tanácsadója

Nálunk szakértővé válhatsz:

  • lakossági és vállalkozói ügyfelek kiszolgálásában,
  • készpénzkezelésben,
  • banki termékek és szolgáltatások személyre szabott értékesítésében
  • pénzügyi tanácsadásban,
  • hitelezési és befektetési portfólió kialakításában,
  • az új digitális eszközök ügyfél edukációjában és
  • ügyfeleink pénzügyi kultúrájának megalapozásában, fejlesztésében

Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:

  • mert biztonságot, stabilitást és jövőképet nyújt neked Magyarország legnagyobb pénzügyi szereplője
  • innovatív munkáltatóként átfogó képzési rendszert, karriert kínálunk
  • támogatunk szakmai kiteljesedésedben
  • vár rád egy befogadó csapat, ahol nap, mint nap ügyfeleink problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról sem
  • versenyképes bérezési rendszerben az alap- és teljesítménybéren felül 468.200,- Ft cafeteriát adunk, továbbá hozzájárulunk egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarításaidhoz
  • egészségbiztosítási szolgáltatási csomagot biztosítunk
  • dolgozói kedvezményeket (pl. mobil-, sportszolgáltatás, kamatkedvezmény, üdülés) és
  • betanulásod idejére kiemelt támogatást adunk

Számlavezető munkatárs (III.ker.)

Budapest
Pest
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 17.02.2022

Állás megosztása