Ugrás a tartalomra

Szalagraktáros

  • A készletek FIFO elv alapján történő kezelése, dokumentálása, a kijelölt helyre történő szállítása
  • Szalagok bevezetése vállalatirányítási rendszerbe
  • Termelőterület kiszolgálása (szalagkiadás)
  • Raklapbontás, ládabontás, szalagok bontása dobozból, fóliából
  • Veszélyes és nem veszélyes hulladékok kezelése
  • Részvétel a heti leltárban
  • Könyvelési feladatok ellátása a vállalatirányítási rendszerben

Elvárások / Requirements

  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Elektromos villástargoncára érvényes jogosítvány (3312, 3313, 3324)
  • Könnyűgépkezelő vizsga
  • Minimum fél év szakmai tapasztalat raktározási területen
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • Együttműködési képesség

Amit nyújtunk / Benefits

  • 30% és 40% műszakpótlék
  • 10% jelenléti bónusz
  • Nettó 15.000 Ft cafateria a próbaidőt követően
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Abasár, Adács, Aldebrő, Atkár, Bátonyterenye, Boconás, Detk, Domoszló, Ecséd, Feldebrő, Füzesabony, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Gyöngyösoroszi, Hatvan, Hort, Jászárokszállás, Karácsond, Kápolna, Kál, Kompolt, Kisnána, Lőrinc, Ludas, Markaz, Mátrafüred, Nagyfüged, Nagyréde, Pálosvörösmart, Pásztó, Petőfibánya, Rákóczibánya, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Ságújfalu, Szurdokpüspöki, Szűcsi, Tar, Tarnaméra, Tófalu, Vámosgyörk, Verpelét, Visonta, Zagyvaszántó, Halmajugra
  • Tiszta barátságos munkakörnyezet
  • Munkavégzés helye: Gyöngyös, Pipishegy

A jelentkezéseket Önéletrajz csatolásával várjuk!

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: +36 20 499 6286

E-mail elérhetőségünk: b.buda@trenkwalder.com

Gyöngyös
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.01.2022

Állás megosztása