Ugrás a tartalomra

Szaküzlet hálózatvezető - Nyugati régió

A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata dinamikus csapatába, precíz, kommunikatív, önálló döntéseket hozni képes munkatársakat keres

SZAKÜZLET HÁLÓZATVEZETŐ

pozícióba.

Átlag feletti diplomás fizetés, egyéni megegyezés alapján, alapbér feletti jutalékos bónusz rendszer,  8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony, cafeteria, korszerű munkaeszközök (szolgálati gépjármű, notebook, okostelefon, szoftver előfizetések), fiatalos, modern munkakörnyezet

Főbb feladatok:

  • szaküzletvezetők irányítása és kontrolállása
  • területi szaküzlethálózat készletgazdálkodásának a felügyelete
  • új munkatársak betanításában való közreműködés
  • területi értékesítési tervek meghatározása, végrehajtatása
  • értékesítési adatok feldolgozása, elemzése, stratégiai javaslatok kidolgozása
  • kapcsolattartás a meglévő kiemelt ügyfelekkel, illetve vevőkör bővítése
  • csapatépítés a szaküzlethálózat vonatkozásában

Szükséges:

  • felsőfokú kereskedelmi, közgazdász vagy szakmenedzser végzettség
  • vezetői gyakorlat
  • minimum 5 év kereskedelemben eltöltött gyakorlat
  • igényes munkavégzés, kreatív gondolkodás, innovatív hozzáállás
  • magas fokú szervező és kommunikációs képesség
  • magabiztos megjelenés
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • számítógép felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • mezőgazdasági gépalkatrészek ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

HABI Szaküzletek - nyugati régió

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét 2020. december 7. -ig, e-mail címre kérjük.

Baranya
Zala
Győr-Moson-Sopron
Veszprém
Somogy
Fejér
Tolna
Vas
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidő
5-10 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 07.12.2020

Állás megosztása