Ugrás a tartalomra

Szabályozási elemek koordinátor

Magyarország egyetlen vasúti pályakapacitás-elosztó vállalata, a VPE Kft. budapesti munkavégzéssel, Szabályozási elemek koordinátor munkakörbe keres munkatársat, akár azonnali munkakezdéssel, teljes munkaidő keretében.

Ha kitűnő koordinációs készségekkel rendelkezel, szereted begyűjteni, rendszerezni az információkat és feltárni azok között az összefüggéseket, levonod a következtetéseket és szívesen adsz javaslatot a további fejlődéshez, netán még vasútszakmai ismeretekkel is rendelkezel, Téged keresünk!

Főbb feladatok:

  • A vállalat által kezelt vasút szabályozási dokumentumokhoz kapcsolódó összefüggések azonosítása, kapcsolódások elemzése, visszajelzés az eltérésekről
  • közreműködés a területhez tartozó egyeztetések előkészítésében, lebonyolításában
  • közreműködés a vonatközlekedéssel kapcsolatos terv-tény elemzések elvégzésében
  • közreműködés a Teljesítményösztönző Rendszer tapasztalatainak értékelésében, következtetések levonásában
  • közreműködés a díjszabási rendszer elemeinek meghatározásában, kedvezmények alkalmazási lehetőségeinek vizsgálatában
  • a területet érintő kimutatások készítése, a feltárt összefüggések üzleti értelmezése, publikálásra való előkészítése
  • közreműködés a területet érintő idegen nyelvű feladatok ellátásában
  • A pályahálózat-működtetőkkel kötendő Együttműködési Megállapodás kidolgozásának koordinálása
  • közreműködés az osztály által érintett informatikai rendszerekhez kapcsolódó feladatok ellátásában

Amit kérünk:

  • gazdálkodási vagy vasúti területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 3 éves szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • jó problémamegoldó, és tervező képesség
  • önálló, kommunikatív személyiség
  • rendszerszemlélet
  • alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő
  • professzionális, modern munkakörnyezet a belváros szívében
  • mobiltelefon

Bérezés:

  • havi nettó 266.000 Ft + br. 200.000 cafeteria/év

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2021. 12. 03.-ig.

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása