Ugrás a tartalomra

STRATÉGIAI BESZERZŐ (ELEKTRONIKAI TERMÉKEK, ANGOL)

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

STRATÉGIAI BESZERZŐ (ELEKTRONIKAI TERMÉKEK, ANGOL)Feladatok

  • Aktív részvétel elektronikai termékcsoportok beszerzési folyamataiban.
  • Meglévő, beszerzett tételekre megtakarítások, költségracionalizálás, transzfer projektek indítása és kivitelezése.
  • Termékcsoport stratégia alapján beszállítók kiválasztása, értékelése, új beszállító bevezetése.
  • Különböző beszállítási, logisztikai modellek bevezetése.
  • Beszállító fejlesztésben való részvétel.
  • Együttműködés a beszerzési vezetőkkel a stratégia kialakításában

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó projekt menedzsment készségek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló, problémaorientált gondolkodásmód
  • Minimum 2-3 éves releváns beszerzői tapasztalat
  • SAP R/3 ismeret

Előnyt jelent

  • Az elektronikus gyártás sajátosságainak és költség lebontásának ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelemcsomag
  • Változatos feladatok, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helyeBudapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: STRATÉGIAI BESZERZŐ (ELEKTRONIKAI TERMÉKEK, ANGOL), Budapest (Dél-Pest)

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása