Ugrás a tartalomra

STRATÉGIAI BESZERZŐ

Móri autóipari vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

STRATÉGIAI BESZERZŐFeladatok

  • Direkt és indirekt beszerzési feladatok ellátása (alapanyagok, szerszámok, gépek, szolgáltatások)
  • Ártárgyalások, versenyeztetések lebonyolítása
  • Szerződések kidolgozása
  • Beszállítók értékelése
  • Beszerzési folyamatokban való aktív részvétel, meghatározott célok elérése
  • Költségoptimalizálás
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Több év beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Haladó szintű számítógép felhasználói ismeret
  • ERP rendszer ismeret
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, teljesítményarányos bónusz, kimagasló bejárási támogatás)
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalat
  • Sokszínű feladatok
  • Szakmai kihívások

A munkavégzés helyeMór

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: STRATÉGIAI BESZERZŐ, Mór

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Fejér
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása