Ugrás a tartalomra

Stratégiai beszerző

Autóipari biztonságtechnikai eszközök gyártásával és összeszerelésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat

pozícióba

Feladatok:

  • Stratégiai beszerzési feladatok ellátása az indirekt beszerzés (tartalékalkatrészek, segédanyagok, szolgáltatások, beruházások stb.) területén

  • Beszállítói tárgyalások önálló megszervezése és lebonyolítása a beszállítókkal

  • Beszerzésekkel kapcsolatos ügyintézés önálló lebonyolítása, szerződések előkészítése

  • Szakmai képviselet kiállításokon, rendezvényeken, munkacsoportokban

  • A piac folyamatos figyelése, a szállítók versenyeztetése a legkedvezőbb ár-legjobb minőség vonatkozásában

  • Prezentációk, elemzések, kimutatások készítése

  • Beszállítók felkutatása, új beszerzési források kialakítása, részvétel beszállítói látogatásokon

  • Sürgős megrendelések menedzselése, az áruk időben való beérkezésének elősegítése, reklamációk kezelése

  • A vállalati beszerzési folyamatának fejlesztése

  • A beszerzési csoportjának éves céljainak elérésében aktív közreműködés

  • A társosztályokkal történő meetingeken való részvétel

Elvárások:

  • Stratégiai beszerzésben szerzett 3-5 éves tapasztalat

  • Főiskolai oklevél (preferáltan kereskedelmi vagy közgazdász vagy logisztikai)

  • Középfokú/kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

  • Vállalatirányítási rendszerben való munkavégzési tapasztalat

  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség

  • Határozott fellépés és stressztűrő képesség

  • Proaktív hozzáállás

  • Önálló döntéshozatali és kimagasló problémamegoldó képesség

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés

  • Béren kívüli juttatások (éves bónusz, cafeteria, Mt.-n felüli bejárási ktg. támogatás)

  • Változatos, izgalmas feladatok

Munkavégzési hely:

  • Pápa

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva!

Pápa
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.01.2022

Állás megosztása