Ugrás a tartalomra

STATIKUS TERVEZŐ

Főbb feladatok:

  • Szerkesztők, altervezők munkájának koordinálása, szükséges tartószerkezeti számítások elkészítése, 3D modellezés, gyártmánytervek elkészítése,
  • Ajánlati anyagok rajzi, modellezési és tartószerkezeti számítási részének elkészítése,
  • Folyamatos önképzés, önálló fejlődés, innovatív megoldások kutatása és szervezése,
  • Kapcsolattartás az előregyártott vasbeton szerkezetgyártó üzemmel, a szerelési üzletággal és a külsős generál tervezőkkel.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai építőmérnöki végzettség,
  • Legalább 3-5 év tapasztalat statikus tervezésben,
  • Valamely tervezőprogram ismerete a következők közül: Axis, Nemetschek Allplant  vagy RIB-software (FERMO, FETT).

Előnyök:

  • Tervezői jogosultság megléte,
  • 5+ év tapasztalat statikus tervezésben,
  • Angol nyelvtudás.

Amit partnerünk kínál:

  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Vállalati eredményességtől függő bónuszok: 13. havi fizetés, projekt- és időszakos vállalati bónuszok,
  • Szakmai fejlődési lehetőség komplex projekteken,
  • Céges számítógép és mobiltelefon,
  • Magán egészség-, személy- és életbiztosítás,
  • Tervezői jogosultság megszerzésének támogatása.

Munkavégzés helyszíne: Budapest III. kerületi irodában, a Szentlélek tér mellett

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00 és 16:30 között (jelenleg nagy arányú home office)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 18.10.2021

Állás megosztása