Ugrás a tartalomra

SQA MÉRNÖK

Móri neves autóipari beszállító vállalat megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SQA MÉRNÖKFeladatok

  • A bejövő áru ellenőrzési folyamatok meghatározása, koordinálása
  • Alapanyag reklamációk kezelése a beszállítók felé
  • Válogatások, utómunkák felügyelete
  • Beszállítói 8D riportok elbírálása
  • Beszállítók minőségügyi értékelése
  • Beszállítói auditok lefolytatása
  • APQP folyamatok támogatása, beszállítói PPAP dokumentáció bekérése, ellenőrzése
  • Statisztikák készítése, riportolás a management felé
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, telephelyen belül és kívül

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több év minőségbiztosítási területen szerzett gyakorlat
  • Autóipari gyártási tapasztalat
  • Fém alkatrészek gyártási folyamataiban való jártasság
  • Minőségügyi szabványok és technikák ismerete (IATF, PPAP, FMEA, CP, SPC, MSA, 8D, 5 Why, ISHIKAWA, stb.)
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minőségügyi projektekben, APQP folyamatokban való jártasság
  • Jó együttműködő és szervező készség
  • Határozott fellépés, kiváló problémamegoldó képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, bónusz, kiemelkedő bejárási támogatás)
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Szakmai kihívások
  • Fejlődési, képzési lehetőség

A munkavégzés helyeMór

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQA MÉRNÖK, Mór

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

SQA MÉRNÖK

Fejér
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 02.12.2021

Állás megosztása