Ugrás a tartalomra

Shop eladó - Székesfehérvár

Feladatok:

  • Ügyfelek kiszolgálása
  • Üzemanyag és shop termék eladás
  • Pénztár kezelés
  • Áruátvétel, árufeltöltés

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Túlóra lehetőség
  • Havi 14 munkanap
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, összerató csapat

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Székesfehévár

A jelentkezés módja:

Amennyiben szeretne jelentkezni, kérjük, érdeklődjön munkatársunknál a barcza.viktoria@manatwork.hu e-mail címen, a +36 20 2219941-es telefonszámon, vagy küldjön SMS-t, Mi visszahívjuk!

Személyes jelentkezés esetén várjuk ügyfélszolgálatunkon, a Székesfehérvár, Piac tér 8. szám alatt (hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között).

További elérhetőségeink: szekesfehervar@manatwork.hu, +36 20 967 3093, +36 20 801 0001, +36 22 506 498

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)