Ugrás a tartalomra

Senior terméktervező mérnök (K + F) - Veszprém

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök diploma
  • Legalább 3 év tapasztalat terméktervezésben
  • Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • CATIA magas szintű ismerete, emellett bármely más tervezőszoftver ismerete előny (ProEngineer, Creo, AutoCad)
  • Kiváló kommunikációs készség, kreativitás, pontosság , precizitás
  • Koordinációs készség, problémamegoldás

Feladatok:

  • Felelős az okos kulcsok, antennák, ECU-k, TCU-k mechanikus alkatrészeinek tervezéséért CATIA szoftverrel)
  • A fejlesztési folyamat, a tervezési feladatok ütemezése, az irányelvek meghatározása, a 2D-s alkatrész rajzok és 3D-s modellek elkészítésének koordinálása, a terméktervező mérnökök által készített anyagok ellenőrzése
  • A beszállítói visszajelzések értékelése, a tervezés felülvizsgálata
  • Módosítások, változtatások bevezetése
  • A szimulációk, a műszaki dokumentáció, a DFMEA, a prototípus tesztek elkészítésének felügyelete
  • Tárgyalásokon, megbeszéléseken a projekt team képviselete és szakmai támogatása
  • Dokumentálás folyamatának szabványosítása a csapatmunka hatékonyságának növelése érdekében

A munkáltató ajánlata:

  • A multinacionális munkakörnyezet mellett home office lehetősége
  • Professzionális szakmai háttér, karrierlehetőség
  • Versenyképes bér és juttatások;
  • cafeteria,
  • teljesítménybónusz,
  • albérlet-támogatás,
  • wellbeing szolgáltatások, stb.

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik veszprémi autóipari beszállító kutatás-fejlesztési központjának új projektek érkezése miatt bővülő terméktervezői csapatához keres tapasztalt kollégát.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a ,,Jelentkezés" gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 03175@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Kondor Biankánál a +36-20-983-6173-as mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 09.11.2021

Állás megosztása