Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk nemzetközi autóipari vállalat, mely elektronikai alkatrészek előállításával foglalkozik.

Műszaki csapatukba

Senior SMT Folyamatmérnök

munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Pécel

Feladatok, amelyben a támogatásodat kérjük:

  • Az SMT - szériagyártás önálló folyamatmérnöki irányítása / felügyelete,
  • A gyártási folyamatok megtervezése, optimalizálása és dokumentálása, felügyelete,
  • A gépek és berendezések karbantartásának megtervezése és felügyelete,
  • Folyamatos folyamatfejlesztés és javítás,
  • Részvétel új termékek gyártásbevezetésében és a mintagyártásokban,
  • ·         A gyártási terület gépeinek és berendezések beszerzési kiírása, átvétele.

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnök diploma),
  • Több éves elektronikai gyártási tapasztalat SMT területen,
  • Magabiztosan kommunikálsz angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű MS Office program ismerete.

Előnyt jelent:

  • REFA, LEAN gyártási ismeretek,
  • Jártasság SAP vállalatirányítási rendszerben,
  • Német nyelvtudás

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Új technológiai háttér, valamint kellemes és modern munkakörnyezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre, előre lepésre

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!

Köszönjük!

Get Work Trend Kft.

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Senior SMT Folyamatmérnök - Pécel

Pécel, 2119 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 07.08.2023

Állás megosztása