Ugrás a tartalomra

Senior Sales / Sales Manager munkatárs

Ügyfelünk egy nagy európai építőanyag, azon belül a tetőépítés és a tetőfelújításhoz kapcsolódó termékek gyártóvállalatának hazai leányvállalata, amely prémium kategóriás termékeket kínál megrendelői számára.  A hazai piacon már több éve megtalálható, de viszonylag kicsi, éves szinten 200 milliós árbevétellel rendelkezik. A piaci részesedésük és az árbevétel növelése miatt keressük új kollégájukat egy Senior Sales / Sales Manager munkatárs személyében, aki proaktív hozzáállásával, vezetői képességével az értékesítési csapat (3 fő területi képviselő) élére állna és segítené a vállalat további fejlődését, növekedését.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás és kommunikáció a partnercégekkel, a beszállítókkal és az anyavállalattal
  • A területi képviselők munkájának irányítása és ellenőrzése
  • A vállalat sales és marketing stratégiájának kidolgozása és fejlesztése
  • Komplex árajánlatok kidolgozásában való részvétel
  • Műszaki specifikációk, technológiai megoldások egyeztetése a vevőkkel és beszállítókkal
  • Statisztikák, beszámolók készítése az anyavállalat részére
  • Stratégiai szerződéskötések előkészítése, tárgyalása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítés területén szerzett többéves tapasztalat, hazai piac ismerete (építőanyag-ismeret előnyt jelent)
  • Angol esetleg lengyel vagy orosz nyelvtudás kommunikációs szinten
  • Értékesítési és műszaki affinitás
  • Vevőközpontú beállítottság
  • Komplex, kreatív értékesítési és műszaki gondolkodásmód
  • Vezetői alkalmasság, határozott, magabiztos személyiség
  • Kiváló és meggyőző verbális és írásbeli kommunikációs készség
  • Proaktív hozzáállás, gyors és precíz munkavégzés
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Mobilitás, rugalmasság

Amit ügyfelünk kínál:

  • A munkavégzéshez szükséges eszközök: személygépkocsi, telefon, laptop
  • Megállapodás szerinti alapfizetés + bónusz

Munkavégzés: Budapest, Pest megye illetve országszerte, néha külföld.

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
Több mint 5 év
Középiskola
Főiskolai végzettség
Egyetemi végzettség

Frissítés dátuma: 08.08.2022

Állás megosztása