Ugrás a tartalomra

Senior Pre-Sales Project Manager

Senior Pre-Sales Project Manager (IT)

Partnerünkről

Hardver/szoftver rendszerek értékesítésével foglalkozó Partnerünk számára keresünk Senior Pre-Sales Project Manager-t, aki az ügyfelek és értékesítők elsőszámú támogatója lesz műszaki kérdések esetén.

Feladatok

A munkatárs feladata a bejövő igények kezelése, felmérése, az értékesítés műszaki oldalról való támogatása, tenderek menedzsmentje, árkalkulációk elkészítése, kereskedelmi tervek elkészítése, ajánlatadásban, szerződésben való részvétel, prezentálás az ügyfeleknek, szakértői támogatás a Partnerünk termékeit illetően mind cégen belül, mind az ügyfelek felé, konferenciákon való részvétel.

Feltételek

Ha dolgoztál már adattárolás/szerver vizualizációs területen, rendelkezel Windows/Linux ismerettel, 5-10 év tapasztalattal, szívesen foglalkoznál E2E projektmenedzsmenttel és folyékonyan beszélsz angolul, akkor ezt a pozíciót neked találták ki.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat kiemelkedő fizetést, bónuszt, céges autót, inspiráló környezetet és innovatív hátteret, fejlődési lehetőséget kínál.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.05.2022

Állás megosztása