Ugrás a tartalomra

SENIOR KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • A könyvelés bizonylati rendjének és a kontírozási technika kialakításában való részvétel
  • Vevő, szállító számlák kontírozása, könyvelése, teljesítések követése
  • Havonta mérlegbeszámoló készítése
  • Jelentéstételi kötelezettségekhez szükséges adatok, határidőre történő előkészítése
  • Napi könyvelési feladatok elvégzése és ellenőrzése
  • Adóbevallások összeállítása
  • NAV kapcsolattartás, adófolyószámlák rendszeres egyeztetése, külön figyelemmel a különböző adónemek előlegfizetési, feltöltési kötelezettségeire

Elvárások:

  • Gazdasági végzettség
  • Büntetetlen előélet igazolása
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság, határidők szigorú betartása
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, csapatszellem
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • Aktív mérlegképes könyvelői minősítés
  • 4-5 év szakmai gyakorlat
  • MS Excel magas szintű ismerete

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest (II. kerület)

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Bérigény megjelölése

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 01.12.2022

Állás megosztása