Ugrás a tartalomra

SENIOR KÖNYVELŐ

Főbb feladatok:

  • A cégcsoport meghatározott magyar cégeinek teljeskörű könyvelésének koordinálása – a könyvelési vezető irányítása alatt, operatív könyvelési feladatok ellátása
  • A junior könyvelő(k) munkájának felügyelete, ellenőrzése
  • Elhatárolások, céltartalékok elszámolása, nyilvántartása, könyvelése
  • Főkönyvi és analitikus egyeztetések – a junior kollégák bevonásával (vevő, szállító, bér, adók)
  • Adóbevallások, statisztikák, ad hoc kimutatások készítése
  • Cégcsoporton belüli tranzakciók könyvelésének egyeztetése (a cégcsoport által megadott határidőre)
  • Havi zárások elkészítése a tárgyhót követő hó 3. munkanapjáig
  • Aktív részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében, kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
  • Részvétel a cégcsoport új cégeinek könyvelésének a kialakításában, beszervezésében

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettséggel ÉS/VAGY regisztrált mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezik
  • 5 év hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalata van
  • Középszinten kommunikál angolul írásban
  • Ismeri az MS Office programokat, főként haladó szinten az Excelt
  • Van vállalatirányítás rendszer ismerete
  • Jellemző rá az önállóság, pontosság, és a precizitás
  • Megbízható és felelősségteljesen végzi a munkáját

Előny:

  • Könyvelőirodai, vagy multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Kulcs-Soft program ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés végzettségnek és tapasztalatnak megfelelően
  • Változatos, pörgős, nem standard feladatok
  • Multinacionális környezet, mégis családias a légkör
  • Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő cég
  • Szakmai fejlődési és karrierépítési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Újpest, IV. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 15.01.2022

Állás megosztása