Ugrás a tartalomra

SENIOR JAVA FEJLESZTŐ ÉS TEAM LEAD

Feladatok:

  • A cég saját fejlesztésű belső rendszerének JAVA alapú backendjének fejlesztése
  • API-k fejlesztése, együttműködve a többi fejlesztővel
  • Jó minőségű, újra felhasználható, „tiszta” kód írása
  • Tesztek írása
  • Az architektúrával kapcsolatos problémák felismerése és kijavítása, teljesítményoptimalizálás
  • Adatbázis tervezés
  • Adatbázis lekérdezések optimalizálása
  • Jól átlátható kódolás
  • Tudásátadás (négy fő junior kolléga akiket mentorálni kell) (Napi munkavégzés során 20% mentorálás, 30% tervezés, 50% kódolás)

Projektek, amiken dolgozni fogsz:

  • A cég saját belső fejlesztésű vállalatirányítási rendszerének supportja és továbbfejlesztése, illetve mentorálás
  • Eszközökkel (kamera, mérleg, vonalkódolvasó és nyomtató) kapcsolatos, illetve eszközök (RFID) azonosítással összefüggő megoldások fejlesztése

Ami elvárás Partnerünk részéről:

  • JAVA fejlesztésben szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat (Java 8, Wildfly (Java EE))
  • Build eszközök (Maven)
  • Verzió kezelés (git, git-flow ismeret)
  • Wildfly, Spring keretrendszer ismerete
  • MySQL 8 ismerete
  • Virtualizációs technikák (docker) ismerete és aktív használata
  • CI környezetben való jártasság (issue tracking, configuration management, automated build)
  • Dokumentálás és kódgenerálás: Swagger
  • SQL verziókövető: Liquibase (vagy bármilyen SQL verziókövető) ismerete
  • Tesztek: RestAssured

Amit a cég nyújt:

  • Pozícióhoz illeszkedő bejelentett alapbér,
  • Céges laptop és telefon,
  • Cafeteria
  • Stabil hátterű cég, folyamatos növekedéssel, rengeteg izgalmas szakmai lehetőséggel – hosszútávon tervezhetsz velünk
  • A cég lapos szervezet, nem bajlódik sokat a hierarchiával. Ha jó ötleted van, itt megvalósíthatod. Támogatni fognak!
  • A legjelentősebb mobilszolgáltatók mobiloperátori rendszereibe látsz bele
  • Belső rendszerek fejlesztésén kívül partnereiknek is fejlesztenek megoldásokat, így a mobilpiacon is látható lesz a „kezed nyoma”
  • Nemzetközi projektekben vehetsz részt
  • A következő években még inkább bővülésre számítunk, így ha vezetői ambíciókkal rendelkezel és rátermett vagy, ebben is támogatni fogunk.

Munkavégzés helye: Full Remote (2040, Budaörs irodai jelenlét esetén)

Munkaidő: Rugalmas

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 06.12.2022

Állás megosztása