Ugrás a tartalomra

SAP - Tesztautomatizáló

Egy német multinacionális nagyvállalat egyik új, dinamikusan fejlődő projekt magyarországi csapatába keresünk ambiciózus, németül magabiztosan beszélő tesztelői feladatokat ellátó szakembert. Projektünk célja a kiemelkedő színvonalú digitális vásárlói élmény biztosítása, illetve a modern infrastruktúrák kialakítása, az ehhez szükséges szakmai tudás biztosításával. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett minimális tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  •  Nemzetközi csapat tagjaként hosszú távú tesztautomatizálási feladatok nemzetközi projektekben
  •  Teszt automatizálás megvalósítása Tricentis Tosca-val
  •  A Tricentis Tosca képzésre online kurzus keretében az együttműködés során kerül sor
  •  Az automatizált tesztesetek végrehajtása
  •  Külföldi kollégákkal való kapcsolattartás német nyelven
  •  Támogatás különböző alkalmazások funkcionális tesztelésében, különösen a SAP-ban

Elvárások / Requirements

  • Tapasztalat az összetett, intuitív eszközök gyors, független megismerésében
  • Alapvető tesztparadigmák ismerete
  • Jó érzék az üzleti folyamatokhoz az üzleti környezetben
  • Középszintű, magabiztos német és angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett alapszintű munkatapasztalat

Előny:

  • Tapasztalat funkcionális tesztelésben
  • Tapasztalat Skript-ek készítésében
  • Tapasztalat a SAP-ban felhasználóként, fejlesztőként vagy adminisztrátorként

Személyiség:

  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási képesség
  • Terhelhetőség

Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Győr-Moson-Sopron
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Fejér
Somogy
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 03.12.2021

Állás megosztása