Ugrás a tartalomra

SAP adminisztrátor

Karrier a Kőröstej Csoportnál

Szívesen készítenéd Te a világ talán legkedveltebb magyar sajtjait?

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, ne habozz!

Új munkatársakat keresünk

barcsi gyártóüzemünkbe

(Somogy megye)

munkakörbe

Feladatok:

  • Termeléssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Termelési adatok rögzítése az SAP rendszerben,
  • Heti, havi jelentések, kimutatások készítése,
  • Dokumentációk rendben tartása,
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook),
  • Pontosság és precizitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • SAP ismeret előnyt jelent.

Ajánlatunk:

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, év végi jutalom

Munkavégzés helye: Barcs

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével.

Barcs
Somogy
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 23.11.2021

Állás megosztása