Ugrás a tartalomra

Salesforce szoftverfejlesztő

A kis- és középvállalatok digitális szolgáltatójaként a T-Systems Multimedia Solutions GmbH körülbelül 3000 projektet hajt végre évente, amelyek különböző méretűek és összetételűek. Ügyfeleinkkel együtt a digitális világot biztonságosnak, felhasználóközpontúnak és mindenki számára elérhetőnek tervezzük. Célunk egy felelősségteljes és fenntartható digitalizáció.

Agilis mérnöki csapatainkban nagy gazdasági és társadalmi vonatkozású IT projekteket valósítanak meg. A rugalmas folyamatok, a legmodernebb berendezések és az okos, innováció-vezérelt elmék jelentik a különbséget az ügyfeleink számára.

Feladatok:

  • Komplex megoldások tervezése, kivitelezése és bevezetése a salesforce.com-Platformon
  • Új salesforce/Force.com megoldások kifejlesztése és integrálása a meglévő infrastruktúrába vagy a salesforce.com alkalmazások ügyfeleinek igényeihez igazítani

Elvárások / Requirements

  • Salesforce.com alkalmazások testreszabásában és felhasználásában szerzett tapasztalat
  • Többéves Java, Java Script és a CSS tapasztalat
  • Agilis fejltesztési módszerekkel szerzett tapasztalat
  • Salesforce.com megoldások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség angol nyelven

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás

Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Győr-Moson-Sopron
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Fejér
Somogy
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 02.12.2021

Állás megosztása