Ugrás a tartalomra
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Partnercégünk nagy múltra visszatekintő automatizálási és villamossági területen piacvezető multinacionális nagyvállalat, akikhez

Service Sales Specialist

munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Debrecen

Feladatok, amelyben a támogatásodat kérjük:

  • A Customer Services / Motion Control és Factory Automation portfólió értékesítése:
  • Piaci- és ügyféladatok előkészítése és elemzése, ezzel az üzleti iniciatívák megalapozása
  • Ügyfélszegmentálás
  • Ügyfélfejlesztési tervek kidolgozása a helyi értékesítő csapattal együttműködésben
  • Ügyféllátogatások
  • Portfólió specifikus marketing kampányok támogatása
  • Közvetítő szerep az üzletágak és a regionális vezetőség között
  • A helyi CRM rendszer használata, adatok karbantartása

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Műszaki végzettség: villamosmérnök, mechatronikai vagy automatizálási mérnök, vagy egyéb releváns végzettség
  • Lehetőleg minimum 3 év értékesítési vagy üzletfejlesztési tapasztalat ipari környezetben műszaki termékek / rendszerek / szolgáltatások területén
  • Alapszintű ismeretek az ipari automatizálás és/vagy hajtástechnika és/vagy szerszámgépes rendszerekről
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Jogosítvány
  • Utazási hajlandóság Kelet-Magyarországon
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • CRM rendszerek alapszintű ismerete
  • Önálló és célorientált munkavégzés
  • Jó csapatjátékos, jó szervezőkészséggel
  • Erős kommunikációs és értékesítési készség a ranglétra minden szintje felé
  • Ügyfélfókusz, képes hatni az ügyfelek döntéseire
  • Prezentációs készség (legyen szó tervezett, vagy ad-hoc prezentációról)
  • Erős problémamegoldó képesség és hozzáállás

Amit nyújtunk számodra:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződés
  • Céges autó biztosítása, magán használatra is
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egészségbiztosítás
  • Szakmai képzések

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagodat!

Köszönjük a jelentkezésedet! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.