Ugrás a tartalomra

KEY ACCOUNT MANAGER (SOCIAL MEDIA)

Leendő feladataid:

  • Stratégiai partnerségi megállapodások létrehozása és lebonyolítása a magyar piacon különböző médiaügynökségekkel
  • A piac tájékoztatása a LinkedIn, a Spotify, a Twitter, a Snapchat és a TikTok marketingmegoldásáról
  • Az egyéni értékesítési célok és más meghatározott KPI-ok következetes teljesítése
  • Ügyfél- és iparági kapcsolatok széles hálózatának kiépítése és ápolása
  • Rövid és hosszú távú bevételi stratégiák kidolgozása
  • Stratégiai marketing kampányok tervezése és lebonyolítása a fent említett platformokon
  • Hatékony kommunikáció a belső és külső értékesítést támogató felekkel és partnerkapcsolatokkal

Megbízónk elvárásai:

  • Felsőfokú végzettség
  • LinkedIn VAGY Google VAGY Facebook tanúsítvány megléte
  • Legalább 3 éves tapasztalat hirdetési értékesítésben vagy más hasonló ügyfélszolgálati munkakörökben (médiaügynökségek és/vagy SaaS megoldások)
  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erősen analitikus és adatközpontú, stratégiai és kreatív gondolkodási képesség

Előny:

  • Technikai kíváncsiság Sheets, PowerPoint és Keynote ismeretekkel
  • Salesforce, DSM és DFP tapasztalat

Amit Megbízónk kínál:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Bónuszrendszer
  • Laptop és mobiltelefon saját használatra is

Munkavégzés részletei:

  • Munkavégzés helye: VIII. kerület - Corvin Plaza
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 9.00 - 17.00 de rugalmas megbeszélések és tárgyalások miatt

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a MAGYAR ÉS ANGOL nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása