Ugrás a tartalomra

SALES ENGINEER

A következő feladatokban számítanak rád:

  • Ügyféligények feldolgozása, megrendelések kezelése (főként hazai piacon, és túlnyomórészt meglévő ügyfelek számára történő értékesítés)
  • Az egyes ajánlatokhoz szükséges műszaki koncepciók kialakítása
  • Ajánlatok, árkalkulációk készítése
  • Tendermenedzselés, értékesítési projekt-koordináció
  • Minőségbiztosítással, tervezőmérnökökkel, gyártással és külföldi anyacéggel folyamatos egyeztetések lefolytatása, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Riportálás a közvetlen felettes részére

Amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (gépész, gáz-, olaj-, vagy vegyipari gépész szak)
  • Legalább 3 év tapasztalat ügyfélkapcsolatok, értékesítés, ajánlatkészítés terén
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Iparági tapasztalat (olaj és gázipar) előny, de nem feltétel!

Te vagy az ideális jelöltünk, ha

  • „Out of the box” gondolkodásmódod van - Az iparágat folyamatos változás jellemzi, így fontos, hogy szeresd és rugalmasan kezeld kihívásokat.
  • Leendő ügyfeleidet partnerként kezeled, őket segítve, és néha akár vezetve méred fel velük a valós igényeiket, hogy utána a megfelelő szolgáltatást vegyék igénybe.
  • Folyamatosan, proaktívan ismered meg az új műszaki megoldásokat és technológiákat.

Amit Partnerünk kínál számodra:

  • Korrekt, felelősségi körhöz illeszkedő bérezés - szakmai tapasztalat, illetve kompetenciák függvényében
  • 13. havi bér
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő (08:30-16:30)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség - Teljesen új technológiai megoldásokat ismerhetsz meg, és sokszínű ügyfélkörrel szélesítheted tapasztalataidat.
  • Családias, támogató és agilis csapat, akik számára fontos a Lean szemléletmód és a folyamatos megújulás

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület - a KöKi Terminál közelében

Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el szakmai önéletrajzod!

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 18.10.2021

Állás megosztása