Ugrás a tartalomra

Robotspecialista

Ügyfelünk a világ közel 80 országában, a magyar piacon már 20 éve jelenlévő és világszinten több mint 160.000 főt foglalkoztató gyártó vállalat, ami Magyarországon több gyáregységgel is rendelkezik. A cégcsoport technológiavezető, az autóipar meghatározó innovatív partnere. Jelenleg a mérnök csapata bővülése végett keressük új munkatársukat Robotspecialista munkakörbe.

Feladatok:

  • Az ABB robotok rendelkezésre állásának, működésének biztosítása
  • Robotcellák monitorozása, optimalizálása, ciklusidő csökkentése
  • Elektromos és mechanikus hibaelhárítás
  • ABB programozási feladatok, meglévő programok fejlesztése
  • Robotoktatás gépkezelőknek
  • Módosított vezérlőprogramok biztonsági mentése és archiválása.
  • Műszaki dokumentációk, munkautasítások napra készen tartása.
  • Képzések lebonyolítása (pl. többek között az ABB és a KUKA szoftvertechnikusai számára).

Elvárások:

  • Automatizálási vagy szoftvertechnikus,robotprogramozó - mérnöki végzettség előny
  • Min. 3 éves robotprogramozási tapasztalat
  • Analitikus, folyamatorientált gondolkodás és cselekvés.
  • PLC programozási ismeret előny

Amit ügyfelünk kínál:

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Munkavégzés helye: Budapesttől 1 órányi autóút – keleti irányban

Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Pest
Teljes munkaidő
1 év
Főiskolai végzettség
Egyetemi végzettség

Frissítés dátuma: 23.06.2022

Állás megosztása