Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

header

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészkkel.

ROBOT TECHNIKUS

ÚJONNAN INDULÓ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBAN

Leendő feladataid:

  • A festőrobotok karbantartási feladatainak ütemezett végrehajtása és megfelelő dokumentálása
  • Gépek és berendezések megelőző karbantartása
  • Felmerülő üzemzavarok elhárítása a gyártás zavartalan működésének biztosítása érdekében

Mit kínálunk Neked:

Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria; teljes mértékű közlekedési költségtérítés; szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Szükséges tapasztalatok:

  • Szakirányú középfokú végzettség (szakmunkás vagy technikus)
  • Minimum 5 év karbantartás területén szerzett tapasztalat termelő vállalatnál
  • Felhasználói szintű számítástechnikai alapismeretek
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, a csapatmunkára való képesség

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet várjuk fényképes magyar nyelvű pályázati anyagodat!

VELÜNK AZ ÉLVONALBA KERÜLSZ!

Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy  kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd a munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt élvező vállalatnál?

Akkor várjuk jelentkezésed a Jelentkezem gombra kattintva!

Újhartyán, 2367 Magyarország
Budapest
Pest
Teljes munkaidős
5-10 év tapasztalat
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 11.03.2021

Állás megosztása