Ugrás a tartalomra

Rendszerteszt automatizáló mérnök

A thyssenkrupp konszern 106 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 42 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Több, mint 900 fős mérnökcsapatunkkal innovatív és meghatározó partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromos kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki. Váltsd ötleteid kézzelfogható valósággá nálunk!

Tasks / Feladatok

Mivel foglalkozunk?

  • Elektromos kormányrendszerek funkcionális tesztelését hajtjuk végre Hardware-in-the-loop környezeteken.
  • Tevékenységünk két fő pillérre osztható. Az egyik a tesztfejlesztés, mely során a kormányrendszerrel támasztott elvárások alapján teszteket tervezünk, majd a Python-alapú automatizált keretrendszerben implementálunk.
  • A másik pillér a kormányrendszerek ellenőrzése, mely során a fejlesztett teszteket lefuttatjuk, majd az eredményeket analizáljuk. Esetleges hibás viselkedés esetén pedig a probléma feltárása után hibajegyet jelentünk a kormányrendszer fejlesztők felé.
  • A két pillér mellett a tesztelési dokumentációk elkészítése, átvizsgálása és karbantartása is hozzátartozik mindennapi tevékenységünkhöz.
  • A mindennapi munkánkon túl azon is dolgozunk, hogy a legfrissebb technológiákat, módszereket és eljárásokat be tudjuk építeni a tesztelési eszköztárunkba. Csak néhányat említve: Driver-in-the-loop szimulátor fejlesztés, automatizált állapotgép tesztelés, AI-alapú tesztelési megoldások kutatása.

Miért minket válassz?

Több mint egy évtizede az alapoktól kezdtük el a tesztelést: kézi mérések, manuális kiértékelések. Azóta felépítettünk egy teljesen automatizált teszt keretrendszert, és új alapokra fektettük a rendszer-szintű tesztelést. Ezt a fejlődést továbbra is szeretnénk fenntartani. Rengeteg tervünk van, hogy az egyre jobb és komplexebb kormányrendszereket a szigorodó szabványok szellemiségében egyre hatékonyabban tudjuk tesztelni.

Ha szeretnél Te is ennek a részese lenni, és ezalatt kihozni magadból a legtöbbet, akkor nálunk a helyed!

Requirements / Elvárások

Mit várunk el tőled?

  • Mechatronikai mérnök, villamosmérnök, gépészmérnök vagy járműmérnök végzettség
  • Alapszintű programozási ismeretek
  • Méréstechnikai alapismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás

Mi jelent előnyt számodra?

  • Autóipari tapasztalat
  • Járműdinamikai ismeretek
  • Elektronikai ismeretek
  • Python programozási nyelv ismerete
  • Matlab/Simulink ismerete
  • CAN és FlexRay protokollok ismerete
  • ISTQB CTFL bizonyítvány

Offer / Ajánlatunk

Mit tudunk ajánlani?

  • Versenyképes fizetés és átfogó juttatások
  • Részvétel a legismertebb autóipari márkák legújabb modelljeinek megszületésében
  • Folyamatos fejlődés, széleskörű szakmai kihívások

Budapest
Teljes munkaidő
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása