Ugrás a tartalomra

Raktáros XXII. kerület

Dolgozz raktáros munkatársként!

Mindig is szeretted a kémiát? Vonzanak az elektronok és tudod, hogy néz ki a kovalens kötés? Gyógyszervegyészeti cégünk növekedésének köszönhetően új kollégákat keresünk modern üzemünkbe, ahol mind a körülmények, mind műszereink a legkorszerűbbek.

Ha te is szívesen segítenéd munkánkat, akkor jelentkezz most!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • A beérkező csomagolóanyagokat és vegyi anyagokat ellenőrzöd átvétel és érkeztetés után

  • Az üzemeket és laborokat kiszolgálod a szükséges alapanyagokkal

  • Előkészíted és csomagolod az export anyagokat

  • Részben számítógépen napi adminisztrációs feladataidat megcsinálod

  • A raktár rendjét és tisztaságát fenntartod

Jelentkezz, ha...

  • tudod vállalni, hogy 1 műszakban kell dolgoznod

  • középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel

  • vannak alapszintű számítógépes ismereteid

  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítványod és jogosítványod van vezetési tapasztalattal

Mi jelent számunkra előnyt?

  • Ha vegyiparban szerzett gyakorlattal rendelkezel és/vagy van ADR jogosítványod

Mit kínálunk munkádért cserébe?

  • Bérezésed bruttó 390.000 - 420.000 Ft között lesz emellett Cafeteria juttatásban lesz részed és lakhatási támogatást is nyújtunk számodra

Hol fogsz dolgozni?

  • A cég Budapesten a XXII. kerületben (Nagytétény) az M6-os autópálya közelében található, tömegközlekedéssel a 33-as busz megállójától pár perc gyaloglásra.

Ha tetszett, amit olvastál jelentkezz a [ Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni. ][ Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni. ] e-mail címen vagy hívd Editet a +3620/269-6319-es telefonszámon.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása