Raktári anyagmozgató/kézi rakodó munkatársakat keresünk Budapesten a XI. kerületbe (10486)

Raktári anyagmozgató/kézi rakodó munkatársakat keresünk!

Szeretne olyan munkát végezni, ami stabil, folyamatos, kiszámítható és személyre szabott?! Nem retten meg ha nagyobb termékeket kell megmozgatni?Akkor várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helyszíne: Budapest, XI. kerület

Munkaidő: 7:30-16:00-ig, hétfőtől-péntekig, 8 órában.

Főbb feladatok, munkák:

  • Konténerekből történő kézi kipakolás
  • Kartonos áru kézi mozgatása
  • Termékek előírás szerinti tárolása
  • Raktári rend fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyfokú fizikai terhelhetőség
  • Megbízhatóság és rugalmasság
  • Önálló és csapatmunkára való készség

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • Stabil, folyamatos munkalehetőség
  • Egy műszakos munkarend
  • Egyszerűsített foglalkoztatás, heti kifizetés
  • Céges buszjárat Érd központjából
  • Összetartó, segítőkész munkacsapat

Karrierjob.hu
Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 30.05.2022

Állás megosztása