Ugrás a tartalomra

Raktáros munkatárs - br. 475.000 Ft átlagbérrel

Te is szeretnél egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni?

Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület, Timót utca 5.

Amit mi várunk Tőled:

  • Minimum alapfokú végzettséget
  • Jó fizikai erőnlétet (autó alkatrészeket raktározunk, vannak könnyebb és nehezebb alkatrészek is)
  • Előny, ha szereztél már tapasztalatot raktárban és dolgoztál már vonalkód olvasóval :)

Mi lesz a feladatod?

  • Beérkező termékek betárolása
  • Árumozgatási feladatok ellátása
  • Megrendelt áruk összeszedése
  • PDA kezelés (egy okostelefon használatánál ez sem bonyolultabb)
  • Rendet és tisztaságot tartasz a raktári területen

Amit mi adunk Neked:

  • Elérhető bruttó 506.000 Ft - 2 műszakos munkarendben, teljes hónap ledolgozása esetén. A fizetés alapbérből, teljesítmény prémiumból és műszakpótlékból áll össze.
  • A legutóbbi havi átlagbér a pozícióban br. 475.000 Ft volt
  • Kiváló megközelíthetőség tömegközlekedéssel, igény esetén őrzött gépjármű parkoló
  • Saját modern étterem, büfé - kedvező árakon (hideg – meleg étkezési lehetőség)
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség
  • Teljes munkaruházat (díjmentesen, ruházati hozzájárulás)
  • Könnyen megtanulható munkakör, melyhez betanítást már az első naptól biztosítunk
  • Rendezett, tiszta, modern, fűtött raktár

A munkaidőd:

  • Két műszak:
    • "A" hét: Hétfőtől-Szombatig 06:00-15:00 (szombati munkavégzés esetén egy hétköznapi szabadnap jár, max. 2 szombat egy hónapban)
    • "B" hét: Hétfőtől-Péntekig 13:00-22:00

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX. kerület, Timót utca 5.
  • Megközelíthetőség tömegközlekedéssel: A Boráros tér felől: 54/55-ös, avagy 23-s busz, Mester utca/Ferenc körút felől: 51-s villamos.

Ha már nálunk dolgozol ajánld ismerőseidnek, barátaidnak a céget, ezért 2 x bruttó 50.000 Ft prémiumban részesítünk!

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.

Budapest
Pest
Budapest
Teljes munkaidő
Általános iskola

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása