Ugrás a tartalomra

Raktáros-áruszállító

Külföldi partnerünk Győr-Moson-Sopron megyei raktárába keresünk megbízható és önállóan dolgozni tudó személyt logisztikai feladatok ellátására.

Amit kínálunk:

  • Egy friss, feltörekvő magyarországi projekt nemzetközi háttérrel
  • Rugalmas munkaidő, önállóság
  • Motiváló bérezés
  • Változatos feladatok

Az állás betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Érvényes B kategóriás jogosítvány, 3,5 tonnás autó vezetési tapasztalat
  • Utazási hajlandóság környező országokba
  • Raktári munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
  • Targoncavezetői jogosítvány

Előnyt jelent:

  • B+E kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Termékek heti rendszerességgel történő behozatala Ausztriából
  • Raktárkészlet pakolása, leltározása
  • Megrendelések összeállítása
  • Kiszállítás a megrendelő telephelyére (pl. Németország, Svájc, Szerbia)

Várom magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével!

Győr
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 09.02.2021