Ugrás a tartalomra

Raktáros

Raktáros

Fogarasi Ép-GéPéSZ Kft. több mint 20 éves múltra visszatekintő, magas szintű épületgépészeti hozzáértéssel foglalkozó vállalat. A cég nagysága ellenére nálunk a légkör családias, segítőkész és úgy gondoljuk, többek közt ez a fajta mentalitás a sikerünk kulcsa. Gyors növekedésünk, fejlődésünk, terjeszkedésünk és a növekvő ügyfélkör miatt új raktáros kollégát keresünk, akinek a gondolkodásmódja illeszkedik csapatunkba, gyors reakcióidő, nagy teherbírás és önálló munkavégzés jellemzi.

Amit kínálunk:

  • innovatív környezet
  • piacvezető társaság
  • stabil háttér
  • folyamatos fejlődési- és karrier lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség, kiszámíthatóság
  • pozitív munkahelyi légkör
  • segítőkész csapat
  • versenyképes, 100%-ig bejelentett jövedelem + jutalék

Feladatok:

  • beérkező áru átvétele, betárolása
  • anyagmozgatás magas emelésű targoncával illetve kézi erővel
  • készletezett tételek minőségének és mennyiségének nyomon követése
  • szállító gépjárművek kézi ill. gépi rakodása
  • vevői rendelések összekészítése, átadása kiszállításra
  • visszáru kezelés
  • raktári rend fenntartása
  • munka és baleset védelmi szabályok betartása

Előny, de nem elvárás:

  • targonca vezetői engedély
  • számítógépes ismeretek

Munkavégzési helyek:

  • Budaörs
  • Budapest, XIX. kerület

Amennyiben szeretne egy jól szervezett csapat megbecsült tagja lenni, várjuk jelentkezését akár pályakezdőként is.

Raktáros

Fogarasi-Ép-GéPéSZ Kft.
Budapest
Budaörs
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges

Létrehozás dátuma: 28.02.2020